Nasz salon

Salon Sukien Ślubnych White Diva Piasek

Nasz salon

Suknie ślubne to nasza pasja

White Diva to salon ślubny który ubiera Panny Młode od 2009. Z każdym rokiem możemy pochwalić się większym doświadczeniem oraz coraz większą ilością sukien ślubnych.
Posiadamy na miejscu ponad 250 modeli sukien ślubnych od rozmiaru 34 do 52, dlatego każda kobieta bez względu na wiek czy rozmiar ma szansę znaleźć swoją wymarzoną suknię, w której poczuje się wyjątkowo.
Nasze kreacje zamawiamy od różnych producentów, zarówno Polskich jak i zagranicznych pracowni, dzięki czemu wyróżnia nas różnorodność, oryginalność oraz mnogość kreacji. Czas realizacji zamówienia wynosi od 2 do 7 miesięcy w zależności od pracowni, w której suknia jest zamawiana, w wyjątkowych przypadkach jesteśmy w stanie uszyć suknię w krótszym terminie. Istnieje również możliwość zakupienia sukni ślubnej z ekspozycji, bez czekania na uszycie, z możliwością dopasowania do figury.
Możliwość zmierzenia takiej ilości sukien w jednym miejscu sprawia, że jesteśmy jednym z największych salonów na Śląsku. Każda przyszła Panna Młoda może liczyć na profesjonalną oraz kompetentną obsługę. Do każdej klientki podchodzimy indywidualnie, starając się spełnić jej wszelkie marzenia.
W naszym salonie ślubnym dysponujemy ogromną ilością dodatków takich jak biżuteria, welony, ozdoby do włosów, buty i wiele innych. Pozwala to na doskonałe dopasowanie dodatków do kreacji ślubnej. Dobieramy również odpowiednią bieliznę do weselnej kreacji.

Nasza pracownia

Salon ślubny White Diva dysponuje własną pracownią, w której co roku tworzymy autorską kolekcję. To pozwala nam nieustannie się rozwijać, ale też jednocześnie dostarczać produkty i oferować obsługę na najwyższym możliwym poziomie.
Dzięki temu, że salon posiada na miejscu własną pracownię, jesteśmy w stanie zrealizować indywidualne, nawet najbardziej wymagające projekty klientek. Mamy duże doświadczenie w szyciu sukien na większe rozmiary. Dysponujemy dużą ilością koronek i materiałów, przez co każda pani ma możliwość szerokiego wyboru w realizacji własnego pomysłu.
Nasza pracownia znajduje się na piętrze budynku, w którym mieści się salon i zajmuje powierzchnię ponad 100 m kw. Pracuje w niej załoga doświadczonych krawcowych, które od lat tworzą te unikatowe dzieła sztuki zdobiące przyszłe Panny Młode. I za to pragniemy Wam podziękować – że już drugą dekadę obdarowujecie nas swoim zaufaniem i że możemy w tym ważnym momencie być z Wami.